Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > O obci > Aktuality > BENEFIČNÍ KONCERT OBLASTNÍ CHARITY POLIČKA

BENEFIČNÍ KONCERT OBLASTNÍ CHARITY POLIČKADatum konání:
4.11.2022

Benefiční koncert v PoličceSrdečně Vás zveme na tradiční benefiční koncert Oblastní charity Polička. Tentokrát přijal pozvání soubor Schola Gregoriana Pragensis pod uměleckým vedením Davida Ebena. 

Schola Gregoriana Pragensis je předním světovým interpretem středověké duchovní hudby. Nahrává a koncertuje po celém světě, spolupracuje s Českým rozhlasem a nápaditě a muzikálně interpretuje hudební repertoár ležící u samých kořenů evropské hudební kultury.

Z kořenů poličské Charity vyrůstá i středisko Domácí zdravotní péče. Zdravotní sestry ošetřily již přes 5 tisíc pacientů v Poličce a okolí. Letošním koncertem bychom chtěli ocenit jejich obětavou práci. Výtěžek z benefičního koncertu poputuje k našim zdravotním sestrám prostřednictvím veřejné sbírky „Sestry v akci“. Ta je určena na podporu zdravotníků Oblastní charity Polička (Domácí zdravotní péče, Domácí hospic sv. Michaela, Centrum duševního zdraví).

Benefiční koncert souboru Schola Gregoriana Pragensis bude kulturním zážitkem, který se odehraje v klidném prostředí kostela sv. Jakuba v Poličce v pátek 4. listopadu 2022 od 17 hodin.

Vstupné 300 Kč/snížené vstupné 200 Kč. V prodeji na místě před koncertem. Přístup do kostela sv. Jakuba v Poličce zajistíme bezbariérový.

Zobrazit plakát


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz

Registrujte se zde

WebArchiv

Stránky archivovány Národní knihovnou ČR.

Návštěvnost stránek

665531