Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > O obci > Aktuality > MAPOVÝ PORTÁL SEBRANIC

MAPOVÝ PORTÁL SEBRANICDatum konání:
30.4.2015

Obec Sebranice spustila pro své občany novou službu – mapový portál od společnosti Geosense. Mapový portál je, zjednodušeně řečeno, webová stránka s mapami naší obce. Zaměřuje se na její potřeby a zajímavosti. V tuto chvíli obsahuje orientační zobrazení inženýrských sítí, historické mapy, čísla popisná budov, územní plán a mnohé další mapové vrstvy.

Obsah portálu se bude časem rozšiřovat o nová témata, která obec dlouhodobě řeší (např. se budete moci podívat z domova, který hrob na našem hřbitově je volný). Mapový portál Sebranic byl navržen tak, aby co nejvíce zpřístupňoval informace z obecního úřadu.

Potřebujete zjistit, čí je pozemek za Vaším domem? Zajímá Vás, kde vedou kanalizace či telekomunikační sítě? Chcete se podívat do územního plánu? Stačí jen jedno kliknutí do mapy! Kromě praktických služeb, jako je nahlédnutí do katastru nemovitostí, lze portál využít i ke vzdělávání či hledání zajímavostí. Mapový portál od Geosense je zároveň navržen tak, aby byl uživatelsky co nejpřívětivější a jeho ovládání bylo intuitivní. Díky tomu se podobá klasickým internetovým mapám a i přesto, že obsahuje mnohem více informací, je práce s ním velice jednoduchá.

Pokračovat na mapový portál Sebranic.


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz

Registrujte se zde

WebArchiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

Návštěvnost stránek

426212