Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > O obci > Aktuality > T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚHDatum konání:
21.6.2017

olymp._beh.jpgT-Mobile Olympijský běh, je sportovně charitativní akce, která se po několik let běhá na počest založení Mezinárodního olympijského výboru v roce 1894 a to vždy 21. června. Dopolední závody se pořádají po linii škol, start pro dospělé je dán úderem 18 té hodiny v rozhlasu. Před hlavním závodem ještě mohou probíhat vložené dětské závody.

V Osíku máme pořadatelské zkušenosti získané v minulosti při oblíbených Bězích Terryho Foxe a tak se členové výboru TJ Sokol Osík z.s. rozhodli uspořádat T–Mobile Olympijský běh v naší obci.

V rámci České republiky je akce zaštítěna „objednatelem“, což je Česká Olympijská a.s., jednotlivé závody pak zajišťují „pořadatelé“. Jako nový pořadatel nás objednatel zařadil do Bronzových závodů se startovným 100.-Kč. Pokud máte zájem o oficielní tričko pak zaplatíte celkem 250.-Kč, tato možnost je pouze dopředu přes internet.

Zájemce o akci si do vyhledávače zadá www.T-Mobile Olympijský běh, následně vybere Pardubický kraj a pokračuje na Osík. Zde vyplní registraci dle pokynů a po uhrazení startovného jej objednatel zaregistruje mezi startující. Seznam závodníku nám objednatel předá 20.6.2017.

Když si s počítačem příliš netykáte, zveme Vás ve středu 21. června 2017 do našeho sportovního areálu, kde se děti zaregistrují do dětského závodu od 16. do 16.45 hodin, bez poplatku a startují v 17. hodin. Registrace dospělých bude od 17. do 17.45 hodin se startovným 100.-Kč a startem v 18. hodin.

Dětské tratě v délce 0,5 a 1 km povedou v okolí hřiště, pěti kilometrový okruh povede údolím Desné k Litomyšli, u čp.1 se obrátí zpět až ke Zmrzláku a poté na hřiště do cíle. /Zájemci si jej mohou dát i dvakrát/. Upozorňujeme, že každý se účastní na VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.

Vzhledem k tomu, že objednatel zajišťuje reklamu, pitný režim, ceny, startovní čísla a další, žádáme Vás o co nejpočetnější registraci na jeho webových stránkách.

Pořadatelé z TJ Sokol Osík z.s. se těší na Vaši hojnou účast. Nezapomeňte tedy 21. června 2017.


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz

Registrujte se zde

Aktuality

WebArchiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

Návštěvnost stránek

439357