Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > O obci > Aktuality > T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚHDatum konání:
21.6.2017

olymp._beh.jpgT-Mobile Olympijský běh, je sportovně charitativní akce, která se po několik let běhá na počest založení Mezinárodního olympijského výboru v roce 1894 a to vždy 21. června. Dopolední závody se pořádají po linii škol, start pro dospělé je dán úderem 18 té hodiny v rozhlasu. Před hlavním závodem ještě mohou probíhat vložené dětské závody.

V Osíku máme pořadatelské zkušenosti získané v minulosti při oblíbených Bězích Terryho Foxe a tak se členové výboru TJ Sokol Osík z.s. rozhodli uspořádat T–Mobile Olympijský běh v naší obci.

V rámci České republiky je akce zaštítěna „objednatelem“, což je Česká Olympijská a.s., jednotlivé závody pak zajišťují „pořadatelé“. Jako nový pořadatel nás objednatel zařadil do Bronzových závodů se startovným 100.-Kč. Pokud máte zájem o oficielní tričko pak zaplatíte celkem 250.-Kč, tato možnost je pouze dopředu přes internet.

Zájemce o akci si do vyhledávače zadá www.T-Mobile Olympijský běh, následně vybere Pardubický kraj a pokračuje na Osík. Zde vyplní registraci dle pokynů a po uhrazení startovného jej objednatel zaregistruje mezi startující. Seznam závodníku nám objednatel předá 20.6.2017.

Když si s počítačem příliš netykáte, zveme Vás ve středu 21. června 2017 do našeho sportovního areálu, kde se děti zaregistrují do dětského závodu od 16. do 16.45 hodin, bez poplatku a startují v 17. hodin. Registrace dospělých bude od 17. do 17.45 hodin se startovným 100.-Kč a startem v 18. hodin.

Dětské tratě v délce 0,5 a 1 km povedou v okolí hřiště, pěti kilometrový okruh povede údolím Desné k Litomyšli, u čp.1 se obrátí zpět až ke Zmrzláku a poté na hřiště do cíle. /Zájemci si jej mohou dát i dvakrát/. Upozorňujeme, že každý se účastní na VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.

Vzhledem k tomu, že objednatel zajišťuje reklamu, pitný režim, ceny, startovní čísla a další, žádáme Vás o co nejpočetnější registraci na jeho webových stránkách.

Pořadatelé z TJ Sokol Osík z.s. se těší na Vaši hojnou účast. Nezapomeňte tedy 21. června 2017.