Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Rozvoj obce > Strategický plán

Strategický plán Sebranic

Práce na komunitním dlouhodobém strategickém dokumentu obce Sebranice 2030-35 byly zahájeny v lednu 2015 na základě iniciativy starostky obce Lenky Karalové po projednání v zastupitelstvu obce v rámci projektu „Evropská venkovská síť pro podporu místní ekonomiky“ Národní sítě venkovských komunitních škol. V rámci podpory z tohoto projektu byl uskutečněn komunitní workshop v obci a dvě setkání strategického týmu.

Strategie byla po rozhodnutí zastupitelstva obce dokončena formou dodávky facilitace 3 následujících týmových setkání, sociodemografie a editace firmou E consulting E.U.R., s.r.o..

Výzvu a oslovení k účasti na strategickém procesu dostali všichni občané obce a úvodní dílny se zúčastnilo více než 90 z nich. Strategický tým byl 41 členný. V týmu byly zastoupeny rozličné věkové sektorové i zájmové skupiny, ženy i muži.

Strategický plán vychází z podmínek Sebranic a využívá možnosti obce, respektuje potřeby a problémové okruhy. Nejdůležitějším strategickým zdrojem jsou sebraničtí občané.

Tento strategický plán se stává východiskem pro tvorbu místních politik a programů nejen zastupitelstva, ale i spolků a neformálních skupin, a dává podmínky pro udržitelné plánování podnikatelských subjektů včetně zemědělských. Komunitní strategie Sebranic je živým dokumentem, který za předpokladu průběžné evaluace a aktualizace nabízí nejen jasnou vizi, ale také cesty k jejímu naplnění.

Strategický plán obce Sebranice otevřete kliknutím na ikonu níže.

Strategický plán obce Sebranice

 

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz

Registrujte se zde

WebArchiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

Návštěvnost stránek

578885