Bylo krásně a tak jsme s mojí partou vyšlápli do přírody nadýchat se vonného vzduchu, zachytit všechnu tu barevnou krásu do svých zorniček a kdoví – třeba najít i nějakou tu houbu…Dubí…
Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz
Registrujte se zde