V jedné písni Petr Skoumal zpívá o tom, jak se dřív jezdilo do Paříže bez doložky, jezdilo se z Wilsonova nádraží a komunisti byli takhle malinký. Když se v roce 19187 rozpadla Habsburská monarchie,…
Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz
Registrujte se zde