flowRoot4189.png

 

Reportáže natačíme na poloprofesionální FullHD nebo standartní FullHD techniku v maximálním možném datovém toku a kvalitě. Natočené reportáže stříháme editačními programy Adobe Premiere CC, Avid Media Composer nebo Sony Vegas.

Jsme schopni nabídnou i on-line živé vysílání, na které využíváme možnosti serverů YouTube, který nově tuto možnost nabízí. K repotáží nebo on-line živým akcím jsme schopni i externě zaznemenávat zvuk a následně ho s videem synchronizovat a vytvořit tak profesionálně vyhlížející repotáž, promo video či záznam z akce. 

Samozřejmě se snažíme vyjít vstříh se všemi nestandartními požadavky. Na míru jsem schopni i realizovat a nasadit efekty přes efektový filmový program Adobe After Effect, který je součástí balíku Adobe Creative Suite. Jsme tak schopni video doplnit i o animace vytvořené na míru, 3D efekty, zajímavými a dynamickými intro scénami, virtuální realitou, apod...

flowRoot4189-2.png

  • Reportáže - celodenní účast na akci spojenou s natočením co největšího množství filmového materiálu a jeho následné zpracování ve střihovém editačním programu a vytvoření repotáže v rozumné délce televizní reportáže cca 1,5 - 6 minut čistého času.
  • Divadelní záznamy - natočení celého představení zpravidla na 2 - 3 kamery, záznam zvuku na externí médium a následná synchronizace v editačním programu a export do běžných videosouborů v maximální kvalitě.
  • Živé on-line přenosy - díky možnosti on-line vysílání přímo přes servery YouTube jsme schopni celou akci přenést na kanál umístěný na serverech Youtube a celou akci odstreamovat pouze za použití dostatečně rychlého internetového připojení a osobní počítače se speciálním softwarem pro komunikaci se serverem Youtube. Streamovat lze zatím do kvality FullHD.
  • Promo, prezentační video - jsem také schopni nabídnou tvorbu vlastního originálního promo či prezentačního videa, ať už jde o soukromý či státní subjekt, firmu či obec. Vše bude vypadat profesionálně. Natočíme co nejvíce filmového záznamu a z něj poté vystříháme ty nejlepší a nejoriginálnější záznamy a vše zapracujeme do maximální délky 5 minut.