Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Služby > Sport areál koupaliště > Tenisový turnaj > IV. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE O POHÁR STAROSTKY OBCE SEBRANICE

IV. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE O POHÁR STAROSTKY OBCE SEBRANICE

Datum konání:
15.11.2015

Jak se ten rok rychle otočí. Tenisový kurt, který nám po celou sezonu sloužil k tomu, abychom si nejen zahráli tenis a další míčové hry, už je uložen k zimnímu spánku.

Jsme rádi, že mohl proběhnout již 4. ročník tenisového turnaje o pohár starostky naší obce. Zde děkuji paní starostce, že převzala opět záštitu nad letošním ročníkem a zároveň věnovala věcné ceny pro všechny účastníky. V roce 2015 se ho zúčastnilo 15 dvojic, které spolu svedly mnohdy náročné a vypjaté zápasy. Letošní ročník již potřetí vyhráli František a Rosťa Svobodovi, na druhém místě se umístili bratři Propperovi a krásnou třetí příčku obsadili Stanislav Švec a Kamil Sodomka. Tímto všem na bedně patří velká gratulace a pro všechny ostatní velká výzva zkusit to příští rok znovu.

Všem přeji pevné zdraví a hodně odhodlání při všech výzvách které jsou před námi.

Text: Pavel Jílek