Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Služby > Sport areál koupaliště > Tenisový turnaj > I. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OBCE

I. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OBCEVyhlášení I. ročníku tenisového turnaje o putovní pohár starostky obce Sebranice.

Na jaře letošního roku 6. 5. 2012 byl zahájen první tenisový turnaj čtyřher v Sebranicích. I přesto, že se jednalo o první ročník, se turnaj těšil celkem velkému zájmu ze strany hráčů. Celý turnaj zaštiťovala starostka Sebranic, paní Lenka Karalová, která se též zapojila do turnaje coby hráčka. Metodika turnaje byla taková, že si hráči vzájemně mezi sebou domlouvali termíny všech utkání.  Kritériem bylo pouze to, že se všechny zápasy musí odehrát do konce září 2012. Dne 21. 10. 2012 se konalo v přísálí kulturního domu v Sebranicích, slavnostní vyhlášení vítězů celého turnaje a předání diplomů a putovních pohárů starostky obce Sebranice. Vítězi celého turnaje se stali pánové Rostislav a František Svobodovi, kterým gratulujeme k vítězství. Všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili, děkujeme a nezbývá než se těšit na druhý ročník tenisového turnaje.

 

         

 

Foto: Michal Čermák

Prohlédnout více fotografií


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz

Registrujte se zde

WebArchiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

Návštěvnost stránek

629782