Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Služby > Sport areál koupaliště > Tenisový turnaj > II. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OBCE

II. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OBCEVyhlášení II. ročníku tenisového turnaje o putovní pohár starostky obce Sebranice.

    

V neděli 12. května 2013 v 19. hodin byl v hospůdce u Hastrmana zahájen 2. ročník celosezónního tenisového turnaje a skoro na den přesně po šesti měsících se konalo v zasedací místnosti Obecního úřadu slavnostní vyhodnocení turnaje.

Druhého ročníku se zúčastnilo 28 hráčů, tedy 14 dvojic, kdy čtyři dvojice se na přání zúčastnily z okolních vesnic, z Lubné, Pomezí a Osíka. Převážná většina zápasů se odehrála na místním tenisovém kurtu v areálu koupaliště v Sebranicích. Některé zápasy se po předem stanovené dohodě odehrály v Poličce, Poříčí a Osíku.

Po půlročním zápolení vzešli ze vzájemných zápasů jako vítězové Martin Heger a Radek Mička z Pomezí, kteří si převzali putovní pohár starostky obce Sebranice. 2. místo vybojovali bratři Jan a Pavel Kopečtí a na 3. místě skončili loňští vítězové František a Rosťa Svobodovi.

Dále se turnaje zúčastnil K. Sodomka a J. Šimek z Osíka, J. a J. Stříteských (původně M. Karal), J. Drobný a J. Kučera z Dolního Újezdu, J. a P. Kučerovi, T. Kopecký a T. Vomáčka, Fr. Kučera ml. a J. Šplíchal z Lubné, P. Jílek a P. Vomáčka z Lubné, R. a B. Kysilkovi, J. Mokrejš a M. Kopecký, Z. a J. Jílkovi, M. Filipi a P. Kopecký.  

Putovní pohár starostky obce Sebranice putuje na rok ze Sebranic výhercům do Pomezí.

Poděkování patří starostce Lence Karalové za záštitu celého turnaje a Pavlu Jílkovi za organizaci turnaje.

Všem vítězům gratulujeme k jejich výkonům a ostatním hráčům děkujeme za účast v turnaji.

Nezbývá než se těšit za šest měsíců na další ročník turnaje :-)

 

Foto: Jakub Kučera, Jana Svobodová

 

Prohlédnout více fotografií

 


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz

Registrujte se zde

Aktuality

WebArchiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

Návštěvnost stránek

567261