Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Služby > Sport areál koupaliště > Tenisový turnaj > II. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OBCE

II. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OBCEVyhlášení II. ročníku tenisového turnaje o putovní pohár starostky obce Sebranice.

    

V neděli 12. května 2013 v 19. hodin byl v hospůdce u Hastrmana zahájen 2. ročník celosezónního tenisového turnaje a skoro na den přesně po šesti měsících se konalo v zasedací místnosti Obecního úřadu slavnostní vyhodnocení turnaje.

Druhého ročníku se zúčastnilo 28 hráčů, tedy 14 dvojic, kdy čtyři dvojice se na přání zúčastnily z okolních vesnic, z Lubné, Pomezí a Osíka. Převážná většina zápasů se odehrála na místním tenisovém kurtu v areálu koupaliště v Sebranicích. Některé zápasy se po předem stanovené dohodě odehrály v Poličce, Poříčí a Osíku.

Po půlročním zápolení vzešli ze vzájemných zápasů jako vítězové Martin Heger a Radek Mička z Pomezí, kteří si převzali putovní pohár starostky obce Sebranice. 2. místo vybojovali bratři Jan a Pavel Kopečtí a na 3. místě skončili loňští vítězové František a Rosťa Svobodovi.

Dále se turnaje zúčastnil K. Sodomka a J. Šimek z Osíka, J. a J. Stříteských (původně M. Karal), J. Drobný a J. Kučera z Dolního Újezdu, J. a P. Kučerovi, T. Kopecký a T. Vomáčka, Fr. Kučera ml. a J. Šplíchal z Lubné, P. Jílek a P. Vomáčka z Lubné, R. a B. Kysilkovi, J. Mokrejš a M. Kopecký, Z. a J. Jílkovi, M. Filipi a P. Kopecký.  

Putovní pohár starostky obce Sebranice putuje na rok ze Sebranic výhercům do Pomezí.

Poděkování patří starostce Lence Karalové za záštitu celého turnaje a Pavlu Jílkovi za organizaci turnaje.

Všem vítězům gratulujeme k jejich výkonům a ostatním hráčům děkujeme za účast v turnaji.

Nezbývá než se těšit za šest měsíců na další ročník turnaje :-)

 

Foto: Jakub Kučera, Jana Svobodová

 

Prohlédnout více fotografií

 


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.sebranice.cz

Registrujte se zde

WebArchiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

Návštěvnost stránek

619691